KOA Speer RK73H2ATTDD7503F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 750000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
Upverter
Technical Drawing4 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0805FR-07750KL
Res Thick Film 0805 750K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-6ENF7503V
Res Thick Film 0805 750K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupAC0805FR-07750KL
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±1% 750kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Anti-Sulfured Thick Film 0805 750k Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
Yageo GroupRC0805FR-07680KL
Res Thick Film 0805 680K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
描述
Thick Film Resistors - SMD 1/4W 750K OHM 1%
FIXED RESISTOR Chip Resistor 1% 100ppm/C 750kOhm 125mW
750K¦¸ ¡À1% 125mW ¡À100ppm/¡æ 0805 2mm*1.25mm*500¦Ìm