KOA Speer RK73H2ATTD9091F
Res Thick Film 0805 9.09K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
Newark
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
+16.81%
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0805FR-079K09L
Res Thick Film 0805 9.09K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0805FR-079K1L
Res Thick Film 0805 9.1K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0805FR-078K2L
Res Thick Film 0805 8.2K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityCRG0805F8K2
SMD Chip Resistor, 8.2 kOhm, ± 1%, 125 mW, 0805 [2012 Metric], Thick Film, General Purpose
Res General Purpose Thick Film 0805 8.2k Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
描述
250mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 9.09kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73H 0805 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 9.09kOhms 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 9090ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Res, 9K09, 1%, 0.25W, 0805 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H2ATTD9091F
制造商别名
  • KOA
  • KOA Speer Electronics Inc
  • KOA SPEER ELECTRONICS
  • KSE
  • KOA CORP
  • SPEER
  • KOA SPEER ELECTRONIC
  • KOA EUROPE
  • GLOBAL
  • KOA CORPORATION
  • KOA Speer Elec
  • KSE INC
  • KOA EUROPE GMBH
  • KOA SPEER ELECT
  • KOA ELECTRONICS
  • KOA KAOHSIUNG CORPORATION
  • KOA SPEAR ELECTRONICS
  • KOA Kaohsiung Corp
  • PowerL
  • RALE
  • KOA SPEEL
  • KOA SPEAR
  • KOA DENKO
  • KOASPR
  • KOA ELEC
  • KOASPeeR
零件编号别名
该零件可能有以下备用零件编号:
  • RK73H 2A TTD 9091F
  • RK73H2ATTD 9091F