KOA Speer RK73H2ALTD4751F
Res Thick Film 0805 4.75K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-63.46%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 4750ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
RES, SMT, 0805, 4.75K Ohm ,+/-1%, +/- 100ppm, Thk<CA