KOA Speer RK73H1JTTD4124F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 4.12e+06ohm, 75V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Yageo GroupRC0603FR-073M9L
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 3.9MΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0603FR-074M02L
Res Thick Film 0603 4.02M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0603FR-074M32L
Res Thick Film 0603 4.32M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0603 4.42M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0603 3.92M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0603 4.53M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Thick Film Resistors - SMD 4.12M OHM 1%
RES 4.12M OHM 1% 1/10W 0603
4.12M¦¸ ¡À1% 100mW ¡À200ppm/¡æ 0603 1.6mm*800¦Ìm*550¦Ìm
FC 0603 1% 1/16W 4.12M