KOA Speer RK73H1HRTTC9100F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 910ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
NRND
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Arrow ElectronicsRK73H1HRTTC9100F010K
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
Datasheet3 页4 年前
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2014-12-27
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
描述