KOA Speer RK73H1HRTTC7503F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 750000ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
Datasheet3 页4 年前
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
描述