KOA Speer RK73H1ETTPL9531F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 9530ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Arrow ElectronicsRK73H1ETTPL9531F020K
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述