KOA Speer RK73H1ETTP88R7F
100mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 88.7Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
Upverter
Farnell
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-0788R7L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 88.7Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 88.7ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRC0402FR-0780R6L
SMD Chip Resistor, 80.6 Ohm, ± 1%, 63 mW, 0402 [1005 Metric], Thick Film, General Purpose
Yageo GroupRC0402FR-0782RL
Yageo RC0402FR-0782RL SMD Resistor 0603 82 Ohm thick film chip resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 91ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 84.5 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
RK73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 88.7Ohm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 88.7ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 88R7, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP88R7F