KOA Speer RK73H1ETTP8873F
Res Thick Film 0402 887K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Upverter
Future Electronics
Farnell
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
+34.90%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-07887KL
RC Series 0402 0.063 W 887 kOhm ±1% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Yageo GroupRC0402FR-07910KL
YAGEO - RC0402FR-07910KL - SMD Chip Resistor, 0402 [1005 Metric], 910 kohm, RC Series, 50 V, Thick Film, 63 mW
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 820kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 825000ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
PanasonicERJ-2RKF8873X
Res Thick Film 0402 887K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0402 845K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
RK73H 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 887kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 887000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 887K, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP8873F