KOA Speer RK73H1ETTP8663F
Res Thick Film 0402 866K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
Future Electronics
Farnell
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.69%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-07866KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 866kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-07910KL
Thick Film Resistors – SMD; YAGEO; RC0402FR-07910KL; 910 kOhm; 0402; 1 %; Thick Film
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 820kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 845K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±1% ±100ppm/℃ 820kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res General Purpose Thick Film 0402 910k Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
描述
100mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 866kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 866kOhm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 866000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RK73H Series 0402 866 kOhm ±1 % 0.1 W ±100 ppm/K Thick Film Chip Resistor
Res, 866K, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP8663F
SMD Resistor 0402 866KΩ ±1% 1/10W ±100ppm/℃