KOA Speer RK73H1ETTP8204F
Res Thick Film 0402 8.2M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+22.09%
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-078M2L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 8.2MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 8200000ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 8.2M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 8.2M Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0402FR-077M5L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 7.5MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-078M06L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 8.06MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 8.2e+06ohm, 75V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) FIXED RESISTOR RK73H 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 8.2MOhm ±200ppm/C
Res, 8M2, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP8204F