KOA Speer RK73H1ETTP6R04F
Res Thick Film 0402 6.04 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Upverter
Farnell
3 个月趋势:
-26.41%
Introduction Date2004-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-076R04L
RC Series 0402 0.063 W 6.04 Ohm ±1% ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Res Thick Film 0402 5.62 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0402FR-075R76L
Res Thick Film 0402 5.76 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0402FR-076R2L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±1% ±200ppm/℃ 6.2Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
100mW Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 6.04Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 6.04ohm, 75V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) FIXED RESISTOR RK73H 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 6.04Ohm ±200ppm/C
Res, 6R04, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP6R04F