KOA Speer RK73H1ETTP6650F
Res Thick Film 0402 665 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Future Electronics
Farnell
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
+2.11%
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-07665RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 665Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-07680RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 680Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Thick Film Resistors – SMD; YAGEO; RC0402FR-07620RL; 620 Ohm; 0402; 1 %; Thick Film
TE ConnectivityCRG0402F620R
62.5mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 620Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCRG0402F680R
Res Thick Film 0402 680 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-2RKF6650X
Res Thick Film 0402 665 Ohm 1% 0.1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
RK73H Series 0402 0.1 W 665 Ohm ±1 % ±100 ppm/°K SMT Thick Film Chip Resistor
RK73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 665Ohm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 665ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 665R, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP6650F