KOA Speer RK73H1ETTP6203F
Res Thick Film 0402 620K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Upverter
库存历史记录
3 个月趋势:
-26.21%
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 680000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRC0402JR-07620KL
Res Thick Film 0402 620K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0402 620K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0402JR-07560KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 560kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RC Series 0402 0.063 W 680 kOhm ±5% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Res Thick Film 0402 560K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
620 kOhms 1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 T
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 620000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) FIXED RESISTOR RK73H 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 620kOhm ±100ppm/C