KOA Speer RK73H1ETTP5R49F
100mW Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 5.49Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
Upverter
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.61%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2004-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0402 5.36 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0402FR-075R6L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±1% ±200ppm/℃ 5.6Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-075R1L
Res Thick Film 0402 5.1 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0402FR-074R99L
RC Series 0402 0.063 W 4.99 Ohm ±1% ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Res Thick Film 0402 5.62 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res General Purpose Thick Film 0402 4.99 Ohm 1% 1/16W -200ppm/°C to 400ppm/°C Ceramic Paper T/R
描述
RK73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 5.49Ohm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 5.49ohm, 75V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Thick Film Resistors - SMD 5.49 OHM 1%