KOA Speer RK73H1ETTP4704F
Res Thick Film 0402 4.7M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Upverter
Future Electronics
Farnell
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+15.88%
相关零件
Res Thick Film 0402 5.1M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 5.1M Ohm 5% 1/16W ±200ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 4.3e+06ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
描述
RES 4.7M OHM 1% 1/10W 0402 / 4.7 MOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 4.7e+06ohm, 75V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) FIXED RESISTOR RK73H 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 4.7MOhm ±200ppm/C
Res, 4M7, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP4704F
SMD Resistor 0402 4.7MΩ ±1% 100mW ±200ppm/℃