KOA Speer RK73H1ETTP39R0F
Res Thick Film 0402 39 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Upverter
Newark
TME
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+50.72%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-0739RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 39Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-1339RL
Res Thick Film 0402 39 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0402FR-0735R7L
Res Thick Film 0402 35.7 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityCRG0402F36R
Res Thick Film 0402 36 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Res General Purpose Thick Film 0402 39 Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
Res Thick Film 0402 40.2 Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
描述
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 39Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 39ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) FIXED RESISTOR RK73H 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 39Ohm ±100ppm/C
Res, 39R, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP39R0F
SMD Resistor 0402 39Ω ±1% 1/10W ±100ppm/℃