KOA Speer RK73H1ETTP3924F
Res Thick Film 0402 3.92M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2004-06-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-073M92L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 3.92MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 3.65M Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 0402 3.9M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 3830000ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRC0402FR-074M3L
RC FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 4.3MOhm 0.063W 1/16W
Yageo GroupRC0402FR-073M9L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 3.9MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 3.92e+06ohm, 75V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Thick Film Resistors - SMD 3.92 Mohms 1%
3.92M¦¸ ¡À1% 100mW ¡À200ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm