KOA Speer RK73H1ETTP3743F
Res Thick Film 0402 374K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Upverter
Future Electronics
Farnell
3 个月趋势:
-20.89%
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-07374KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 374kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 374K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0402FR-07383KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 383kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 390kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCRG0402F360K
Res Thick Film 0402 360K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD
TE ConnectivityCRG0402F390K
Res Thick Film 0402 390K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD
描述
Resistor Thick Film 0402 374k Ohm 1% 1/16 Watt ±100ppm °C Surface Mount Punched Paper Tape and Reel
RK73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 374kOhm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 374000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 374K, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP3743F