KOA Speer RK73H1ETTP3400F
Res Thick Film 0402 340 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
Farnell
Arrow Electronics
3 个月趋势:
+1.87%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-07340RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 340Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-07330RL
Res Thick Film 0402 330 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 360Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity5-1676480-0
RES SMD 330 OHM 1% 1/16W 0402 / 330 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film
TE ConnectivityCRG0402F360R
Res Thick Film 0402 360 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 330ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
描述
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 340Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 340Ohm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.03W, 4640ohm, 15V, 1% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 01005
Res, 340R, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP3400F