KOA Speer RK73H1ETTP3324F
Res Thick Film 0402 3.32M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
Newark
3 个月趋势:
-55.20%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2004-06-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-073M32L
Res Thick Film 0402 3.32M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0402FR-073M3L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 3.3MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-073ML
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 3MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 3.09M Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 3570000ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 3.24M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
RK73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 3.32MOhm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 3.32e+06ohm, 75V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 3M32, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP3324F