KOA Speer RK73H1ETTP31R6F
Res Thick Film 0402 31.6 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Upverter
Future Electronics
Farnell
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-63.37%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-0731R6L
RC Series 0402 0.063 W 31.6 Ohm ±1% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Yageo GroupRC0402FR-0733RL
Thick Film Resistors – SMD; YAGEO; RC0402FR-0733RL; 33 Ohm; 0402; 1 %; Thick Film
Yageo GroupRC0402FR-0730RL
Res Thick Film 0402 30 Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
PanasonicERJ-2RKF31R6X
Res Thick Film 0402 31.6 Ohm 1% 0.1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0402 34 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
62.5mW Thick Film Resistors 75V ±1% ±100ppm/℃ 30.9Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 31.6ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RK73H 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 31.6Ohms 0.1W 1/10W
Res, 31R6, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP31R6F