KOA Speer RK73H1ETTP3094F
Res Thick Film 0402 3.09M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
相关零件
Res Thick Film 0402 3.09M Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0402FR-073M3L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 3.3MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-073ML
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 3MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-073M01L
Res Thick Film 0402 3.01M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 3000000ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 2.87M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
RK73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 3.09MOhm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 3.09e+06ohm, 75V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
3.09M¦¸ ¡À1% 100mW ¡À200ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm