KOA Speer RK73H1ETTP2R21F
Res Thick Film 0402 2.21 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.59%
相关零件
Res Thick Film 0402 2.26 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0402FR-072R21L
RC Series 0402 0.063 W 2.21 Ohm ±1% ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Yageo GroupRC0402FR-072RL
Res Thick Film 0402 2 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R / RES SMD 2 OHM 1% 1/16W 0402
Yageo GroupRC0402FR-072R2L
Res Thick Film 0402 2.2 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
描述
Res, 2R21, 0.1W, 75V, Thick Film, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP2R21F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 2.21ohm, 75V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) FIXED RESISTOR RK73H 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 2.21Ohm 卤200ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 2.21 OHM 1%