KOA Speer RK73H1ETTP2550F
Res Thick Film 0402 255 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Upverter
Arrow Electronics
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-07255RL
Res Thick Film 0402 255 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0402FR-07240RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 240Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCRG0402F240R
Res Thick Film 0402 240 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C SMD T/R
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 270Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res General Purpose Thick Film 0402 270 Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
Res General Purpose Thick Film 0402 240 Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
描述
100mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 255Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 255Ohm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 255ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402