KOA Speer RK73H1ETTP2214F
Res Thick Film 0402 2.21M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
Farnell
Arrow Electronics
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
+77.18%
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-072M21L
Res Thick Film 0402 2.21M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0402FR-072ML
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 2MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-072M2L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 2.2MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 2M Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 0402 2.26M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 2.43M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 2.21e+06ohm, 75V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) 0402 RK73H 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 2.21MOhms ±200ppm/C
Res, 2M21, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP2214F