KOA Speer RK73H1ETTP2212F
Res Thick Film 0402 22.1K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Upverter
Newark
TME
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+29.90%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
下载
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-0722K1L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 22.1kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-0720KL
Res Thick Film 0402 20K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0402FR-0722KL
Res Thick Film 0402 22K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityCRG0402F20K
Fixed Resistor, Thick Film, 0.063W, 20000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res General Purpose Thick Film 0402 22.1k Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
Res General Purpose Thick Film 0402 21.5k Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
描述
Resistor Thick Film 0402 22.1k Ohm 1% 1/16 Watt ±100ppm °C Surface Mount Punched Paper Tape and Reel
RK73H 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 22.1kOhms 0.1W 1/10W
FLAT CHIP RESISTOR Fixed Resistor, Thick Film/metal Glaze, 0.1W, 22100ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 22K1, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP2212F
SMD Resistor 0402 22.1KΩ ±1% 1/10W ±100ppm/℃
制造商别名
  • KOA
  • KOA Speer Electronics Inc
  • KOA SPEER ELECTRONICS
  • KSE
  • KOA CORP
  • SPEER
  • KOA SPEER ELECTRONIC
  • KOA EUROPE
  • GLOBAL
  • KOA CORPORATION
  • KOA Speer Elec
  • KSE INC
  • KOA EUROPE GMBH
  • KOA SPEER ELECT
  • KOA ELECTRONICS
  • KOA KAOHSIUNG CORPORATION
  • KOA SPEAR ELECTRONICS
  • KOA Kaohsiung Corp
  • PowerL
  • RALE
  • KOA SPEEL
  • KOA SPEAR
  • KOA DENKO
  • KOASPR
  • KOA ELEC
  • KOASPeeR
零件编号别名
该零件可能有以下备用零件编号:
  • RK73H1ETTP 2212F