KOA Speer RK73H1ETTP1R24F
100mW Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 1.24Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
3 个月趋势:
-13.93%
Introduction Date2004-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-071R24L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±1% ±200ppm/℃ 1.24Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-071R2L
Res Thick Film 0402 1.2 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0402FR-071R21L
Res Thick Film 0402 1.21 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
CRCW Series 0402 0.063 W 1.3 Ohm ±1 % ±200 ppm/K SMT Thick Film Chip Resistor
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1.24ohm, 75V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) FIXED RESISTOR RK73H 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 1.24Ohm ±200ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 1.24 OHM 1%