KOA Speer RK73H1ETTP1R10F
Res Thick Film 0402 1.1 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Upverter
Farnell
3 个月趋势:
-0.11%
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
Introduction Date2004-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-071R1L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±1% ±200ppm/℃ 1.1Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC0402FR-071RL
Res Thick Film 0402 1 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0402FR-071R2L
Res Thick Film 0402 1.2 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
描述
100mW Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 1.1Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 1.1Ohm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1.1ohm, 75V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 1R1, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP1R10F