KOA Speer RK73H1ETTP19R6F
100mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 19.6Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
3 个月趋势:
-21.25%
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-0719R6L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 19.6Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-0720RL
SMD Chip Resistor, 20 Ohm, ± 1%, 63 mW, 0402 [1005 Metric], Thick Film, General Purpose
Yageo GroupRC0402FR-0718RL
Thick Film Resistors – SMD; YAGEO; RC0402FR-0718RL; 18 Ohm; 0402; 1 %; Thick Film
TE ConnectivityCRG0402F18R
Res Thick Film 0402 18 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0402 19.1 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Conformal Coated Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 18.2 Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
描述
RK73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 19.6Ohm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 19.6ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Thick Film Resistors - SMD 0.1watt 19.6ohms 1%
19.6¦¸ ¡À1% 100mW ¡À100ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm