KOA Speer RK73H1ETTP1804F
Res Thick Film 0402 1.8M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-85.62%
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-071M8L
Res Thick Film 0402 1.8M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC0402FR-071M8L
Res Thick Film 0402 1.8M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 1.78M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0402FR-071M82L
Res Thick Film 0402 1.82M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 1960000ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
描述
Res Thick Film 0402 1.8M Ohm 1% 1/16W ±200ppm/C Molded SMD SMD Punched Paper T/R
100mW Thick Film Resistors 75V ±1% ±200ppm/℃ 1.8MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 1.8MOhm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1.8e+06ohm, 75V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 1M8, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP1804F