KOA Speer RK73H1ETTP1604F
Res Thick Film 0402 1.6M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.01%
Introduction Date2004-06-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-071M6L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 1.6MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-071M5L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 1.5MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-071M74L
Res Thick Film 0402 1.74M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0402 1.69M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 1.47M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0402 1.62M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
RK73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 1.6MOhm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1.6e+06ohm, 75V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 1M6, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP1604F