KOA Speer RK73H1ETTP13R7F
Res Thick Film 0402 13.7 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
Arrow Electronics
3 个月趋势:
-0.68%
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-0713R7L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 13.7Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 13.7 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0402FR-0715RL
Res Thick Film 0402 15 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityCRG0402F15R
Res Thick Film 0402 15 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityCRG0402F13R
Surface Mount Thick Film Resistor, Crg Series, 13 Ohm, 63 Mw, - 1%, 50 V, 0402 [1005 Metric]
Yageo GroupRC0402FR-0714RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 14Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 13.7Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 13.7Ohm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 13.7ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
SMD Resistor 0402 13.7Ω ±1% 1/10W ±100ppm/℃