KOA Speer RK73H1ETTP1334F
Res Thick Film 0402 1.33M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±200ppm/°C Molded SMD Automotive Punched Paper T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
-0.53%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2004-06-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-071M33L
Res Thick Film 0402 1.33M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0402FR-071M2L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 1.2MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-071M4L
Res Thick Film 0402 1.4M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0402 1.21M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1.33e+06ohm, 75V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) 0402 RK73H 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 1.33MOhms ±200ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 1.33M OHM 1%