KOA Speer RK73H1ETTP1301F
Res Thick Film 0402 1.3K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Upverter
Newark
Future Electronics
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
+2.56%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
下载
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-071K3L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 1.3kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCRG0402F1K3
Res Thick Film 0402 1.3K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD
Yageo GroupAC0402FR-071K3L
TE ConnectivityCRG0402F1K2
Fixed Resistor, Thick Film, 0.063W, 1200ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRC0402FR-071K2L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 1.2kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res General Purpose Thick Film 0402 1.3k Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
描述
RK73H 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 1.3kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1300ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Resistor, SMT, 0402, 1.3K Ohm, +/-1%, +/-100ppm, Thk Film<CA
Res, 1K3, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP1301F
SMD Resistor 0402 1.3KΩ ±1% 1/10W ±100ppm/℃