KOA Speer RK73H1ETTP1214F
Res Thick Film 0402 1.21M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
Future Electronics
3 个月趋势:
-31.18%
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
Introduction Date2004-06-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-071M21L
Res Thick Film 0402 1.21M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC0402FR-071M21L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 1.21MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 1.21M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0402FR-071M2L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 1.2MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 1130000ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1.21e+06ohm, 75V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RK73H Series 0402 1.21 MOhm ±1 % 0.1 W ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Thick Film Resistors Surface Mount 1/16 Watts 1.21 MOhms
SMD Resistor 0402 1.21MΩ ±1% 1/10W ±200ppm/℃
0402 (1005Metric) FIXED RESISTOR RK73H 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 1.21MOhm ±200ppm/C