KOA Speer RK73H1ETTP11R8F
Res Thick Film 0402 11.8 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
Farnell
Arrow Electronics
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-68.73%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0402 11.8 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0402FR-0711R8L
Res Thick Film 0402 11.8 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0402FR-0712R1L
RC Series 0402 0.063 W 12.1 Ohm ±1% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Yageo GroupRC0402FR-0711RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 11Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCRG0402F12R
Res Thick Film 0402 12 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Surface Mount Thick Film Chip Resistor 0402 Case 12 Ohms 1% Tolerance 100 PPM
描述
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 11.8Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 11.8Ohm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 11.8ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 11R8, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP11R8F