KOA Speer RK73H1ETTP10R5F
Res Thick Film 0402 10.5 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
3 个月趋势:
-0.16%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Surface Mount Thick Film Resistor, AEC-Q200 CRCW Series, 10.5 ohm, 63 mW, - 1%, 50 V
Yageo GroupRC0402FR-0710R5L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 10.5Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-0710RL
Res Thick Film 0402 10 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityCRG0402F10R
Fixed Resistor, Thick Film, 0.063W, 10ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRC0402FR-0711RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 11Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
62.5mW Thick Film Resistors 75V ±1% ±100ppm/℃ 10Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 10.5Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 10.5Ohm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 10.5ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402