KOA Speer RK73H1ETTP1050F
Res Thick Film 0402 105 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Upverter
Newark
TME
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.46%
相关零件
Res Thick Film 0402 105 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0402FR-07105RL
SMD Chip Resistor, 105 Ohm, ± 1%, 63 mW, 0402 [1005 Metric], Thick Film, General Purpose
TE Connectivity1676480-2
63mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 100Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-07100RL
Res Thick Film 0402 100 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityCRG0402F110R
Res Thick Film 0402 110 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0402FR-0795R3L
RC Series 0402 0.063 W 95.3 Ohm ±1% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
描述
RK73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 105Ohm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 105ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 105R, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP1050F
SMD Resistor 0402 105Ω ±1% 1/10W ±100ppm/℃