KOA Speer RK73H1ETTP1020F
Res Thick Film 0402 102 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Upverter
Farnell
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-07102RL
Res Thick Film 0402 102 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
TE Connectivity1676480-2
63mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 100Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-07100RL
Res Thick Film 0402 100 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityCRG0402F110R
Res Thick Film 0402 110 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC0402FR-07100RL
Res Thick Film 0402 100 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 105 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 102Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 102Ohm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 102ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 102R, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP1020F