KOA Speer RK73G2ALTE1622F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 16200ohm, 150V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Arrow ElectronicsRK73G2ALTE1622F05K
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-02-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述