KOA Speer RK73G1JTTD75R0F
thick film 0.25%, 0.5%, 1%tolerance, 50ppm/°C chip resistor, 0603, RoHS
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Upverter
KOA Speer SCT
Arrow Electronics
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
KOA Speer SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 75ohm, 75V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
RES 75 OHM 1% 1/10W 0603
FC0603 75R 1% PPM50