KOA Speer RK73B2ATTD621J
Res Thick Film 0805 620 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Newark
element14 APAC
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.69%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-6GEYJ621V
Res Thick Film 0805 620 Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 620ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
125mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 680Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0805 560 Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C SMD Paper T/R
PanasonicERJ6GEYJ681V
Res Thick Film 0805 680 Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ6GEYJ561V
Res Thick Film 0805 560 Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 620ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Res, 620R, 5%, 0.25W, 0805 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B2ATTD621J.
0805 (2012Metric) 0805 RK73B 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.25W 1/4W 620Ohms ±200ppm/C