KOA Speer RK73B1JRTTD751J
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 750ohm, 75V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-03-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RES 750 OHM 5% 1/8W 0603
750¦¸ ¡À5% 125mW ¡À200ppm/¡æ 0603 1.6mm*800¦Ìm*550¦Ìm
Thick Film Anti Sulfuration
FC 0603 5% ASR 750R