KOA Speer RK73B1ETTP624J
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 620kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Farnell
3 个月趋势:
-0.32%
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0402 620K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 680000ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 560000ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRC0402JR-07620KL
Res Thick Film 0402 620K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0402JR-07560KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 560kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RC Series 0402 0.063 W 680 kOhm ±5% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
描述
Res Thick Film 0402 620K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/°C Molded SMD Automotive Punched Paper T/R
RK73B 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 620kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 620000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 620K, 5%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1ETTP624J