KOA Speer RK73B1ETTP470J
Res Thick Film 0402 47 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Newark
Future Electronics
TME
3 个月趋势:
+142%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0402 43 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0402JR-0747RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 47Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC0402JR-0747RL
Res Thick Film 0402 47 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0402 47 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0402JR-0751RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 51Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 47Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 47 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Molded SMD Automotive Punched Paper T/R
Resistor Thick Film 0402 47 Ohm 5% 1/16 Watt ±200ppm °C Surface Mount Punched Paper Tape and Reel
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 47ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RK73B 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 47Ohms 0.1W 1/10W
Res, 47R, 5%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1ETTP470J
SMD Resistor 0402 47Ω ±5% 1/10W ±200ppm/℃