KOA Speer RK73B1ETTP434J
Res Thick Film 0402 430K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Farnell
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.11%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0402 430K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity / AMP4-1622826-3
Fixed Resistor, Thick Film, 0.063W, 470000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 390000ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRC0402JR-07470KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 470kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402JR-07390KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 390kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res General Purpose Thick Film 0402 430k Ohm 5% 1/16W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
描述
RK73B 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 430kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 430000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 430K, 5%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1ETTP434J