KOA Speer RK73B1ETTP394J
Res Thick Film 0402 390K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
3 个月趋势:
-21.09%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
PanasonicERJ2GEJ394X
Res Thick Film 0402 390K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 360K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0402JR-07390KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 390kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC0402JR-07390KL
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.0625W, 390000ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRC0402JR-13390KL
62.5mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 390kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res General Purpose Thick Film 0402 360k Ohm 5% 1/16W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
描述
RK73B 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 390kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 390000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Thick Film Resistors - SMD 0.1W 390Kohms 5%
390K¦¸ ¡À5% 100mW ¡À200ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm