KOA Speer RK73B1ETTP393J
Res Thick Film 0402 39K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Future Electronics
Farnell
3 个月趋势:
-6.18%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Res Thick Film 0402 39K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE Connectivity / AMP3-1622826-9
Res Thick Film 0402 39K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0402 36K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0402JR-0739KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 39kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC0402JR-0739KL
Res Thick Film 0402 39K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-2GEJ363X
Res Thick Film 0402 36K Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 39kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 39000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 39K, 0.1W, Thick Film, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1ETTP393J
RK73B Series 0402 39 kOhm ±5 % 0.1 W ±200 ppm/°C Thick Film Chip Resistor
0402 (1005Metric) 0402 RK73B 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 39kOhms ±200ppm/C