KOA Speer RK73B1ETTP363J
Res Thick Film 0402 36K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
-80.97%
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0402 36K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 39K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE Connectivity / AMP3-1622826-5
Surface Mount Thick Film Resistor, Crg Series, 33 Kohm, 63 Mw, - 5%, 50 V, 0402 [1005 Metric]
Res Thick Film 0402 33K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0402JR-0736KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 36kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402JR-0733KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 33kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 36kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 36000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) 0402 RK73B 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 36kOhms ±200ppm/C